CR0201JH0100G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0201JH0100G
JLCPCB Part #
C100148
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS