CR0402FF5763G
MFR.Part #
CR0402FF5763G
JLCPCB Part #
C100487
Description
-55℃~+125℃ 50V 576kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS