CR1206J403R6G
MFR.Part #
CR1206J403R6G
JLCPCB Part #
C102350
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 250mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS