CR2010F268R0G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2010F268R0G
JLCPCB Part #
C3037344
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 200V 68Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS