CR0402FF9530G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0402FF9530G
JLCPCB Part #
C3037292
Description
-55℃~+125℃ 50V 62.5mW 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS