CR2010F26801G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2010F26801G
JLCPCB Part #
C5154831
Description
-55℃~+125℃ 200V 6.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS