CR2512J1R120G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512J1R120G
JLCPCB Part #
C5154829
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 120mΩ 1W Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS