CR2010F24700G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2010F24700G
JLCPCB Part #
C5154652
Description
-55℃~+125℃ 200V 470Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS