CR1210J3R750G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210J3R750G
JLCPCB Part #
C3036872
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 333mW 750mΩ Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS