CR1210J3R100G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210J3R100G
JLCPCB Part #
C3036802
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 100mΩ 200V 333mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS