CR0805F8R270G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0805F8R270G
JLCPCB Part #
C3037227
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 125mW 150V 270mΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS