CR1210J30910G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210J30910G
JLCPCB Part #
C102505
Description
-55℃~+125℃ 200V 750mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS