CR1210J30515G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210J30515G
JLCPCB Part #
C5154737
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 200V 333mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS