CR1210J30223G
MFR.Part #
CR1210J30223G
JLCPCB Part #
C102435
Description
-55℃~+125℃ 200V 22kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS