CR0603FA5102G
MFR.Part #
CR0603FA5102G
JLCPCB Part #
C101084
Description
-55℃~+125℃ 100mW 50V 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS