CR1210J30154G
MFR.Part #
CR1210J30154G
JLCPCB Part #
C102416
Description
-55℃~+125℃ 150kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS