CR1210J30110G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210J30110G
JLCPCB Part #
C3037000
Description
-55℃~+125℃ 11Ω 200V 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS