CR2512J10471G
MFR.Part #
CR2512J10471G
JLCPCB Part #
C102577
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 470Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS