CR1210F36R20G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210F36R20G
JLCPCB Part #
C5146104
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 333.333mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS