CR1206F41R69G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206F41R69G
JLCPCB Part #
C3037287
Package
1206
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.69Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS