CR1210F31000G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210F31000G
JLCPCB Part #
C5146198
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS