CR0805J80154G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0805J80154G
JLCPCB Part #
C101946
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 150kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS