CR1206J4R030G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206J4R030G
JLCPCB Part #
C5381618
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30mΩ Thick Film Resistor ±1500ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS