CR1206J406R2G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206J406R2G
JLCPCB Part #
C102383
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 250mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS