CR1206F424R9G
MFR.Part #
CR1206F424R9G
JLCPCB Part #
C102144
Description
-55℃~+125℃ 200V 24.9Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS