CR1206F423R2G
MFR.Part #
CR1206F423R2G
JLCPCB Part #
C102135
Description
-55℃~+125℃ 200V 23.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS