CR1206J402R2G
MFR.Part #
CR1206J402R2G
JLCPCB Part #
C102323
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 2.2Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS