CR1206F47R87G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206F47R87G
JLCPCB Part #
C3445739
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 250mW 7.87Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS