CR1206J40131G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206J40131G
JLCPCB Part #
C102281
Description
-55℃~+125℃ 130Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS