CR1206F4R330G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206F4R330G
JLCPCB Part #
C3037440
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 250mW 330mΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS