CR1206F48R45G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206F48R45G
JLCPCB Part #
C5146141
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 250mW 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS