CR1206F44R87G
MFR.Part #
CR1206F44R87G
JLCPCB Part #
C3037405
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 250mW 4.87Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS