CR1206F47503G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206F47503G
JLCPCB Part #
C102250
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS