CR1206F46801G
MFR.Part #
CR1206F46801G
JLCPCB Part #
C102239
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS