CR0805J80472G
MFR.Part #
CR0805J80472G
JLCPCB Part #
C102017
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS