CR1206J40392G
MFR.Part #
CR1206J40392G
JLCPCB Part #
C102345
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS