CR1206F45R11G
MFR.Part #
CR1206F45R11G
JLCPCB Part #
C3445732
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 250mW 5.11Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS