CR1206F45101G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206F45101G
JLCPCB Part #
C102215
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS