CR0603FA1331G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0603FA1331G
JLCPCB Part #
C100758
Description
-55℃~+125℃ 1.33kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS