CR1206F42R87G
MFR.Part #
CR1206F42R87G
JLCPCB Part #
C3036903
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 2.87Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS