CR0402JF0162G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0402JF0162G
JLCPCB Part #
C100595
Description
-55℃~+125℃ 1.6kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS