CR1206F42R80G
MFR.Part #
CR1206F42R80G
JLCPCB Part #
C102160
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 2.8Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS