CR2512F11001G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512F11001G
JLCPCB Part #
C102522
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 1kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS