CR1206F42700G
MFR.Part #
CR1206F42700G
JLCPCB Part #
C102147
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS