CR0603FA1103G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0603FA1103G
JLCPCB Part #
C100721
Description
-55℃~+125℃ 100mW 110kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS