CR0402JF0392G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0402JF0392G
JLCPCB Part #
C3037001
Description
-55℃~+125℃ 3.9kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS