CR0603JA0202G
MFR.Part #
CR0603JA0202G
JLCPCB Part #
C101297
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS