CR1206F414R0G
MFR.Part #
CR1206F414R0G
JLCPCB Part #
C3037571
Description
-55℃~+125℃ 14Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS