CR2512J10272G
MFR.Part #
CR2512J10272G
JLCPCB Part #
C102559
Description
-55℃~+125℃ 1W 2.7kΩ 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS