CR1206F41300G
MFR.Part #
CR1206F41300G
JLCPCB Part #
C102082
Description
-55℃~+125℃ 130Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS